Bekijk productdetails
EFB Elektronik LC-ST 50/125µ - 1 m - OM4 - LC - ST - Mannelijk/Mannelijk - Roze

EFB Elektronik LC-ST 50/125µ - 1 m - OM4 - LC - ST - Mannelijk/Mannelijk - Roze

Artikelnummer: 10037214
EAN: 4049759063832
Categorie: LWL / FC Kabel
MFN: O0326.1
  • Krappe voorraad
  • Levertijd: 2 - 4 Werkdagen (buitenland)
€ 12,55 € 13,95 -10%
incl. 20% Omzetbelasting , Plus Verzending (Standard)